czech

Připravujeme

Vybrané ochutnávky z aktuálně připravovaných projektů.

Webdesign reference: www.cieb.cz
CIEB.cz

Přední výrobce komponentů pro dopravní prostředky. Kompletní realizace nové prezentace, vč. redakčního systému Publisher CMS a flash-prvků

detaily reference
Webdesign reference: www.tabak-plus.cz
TABAK-PLUS.cz

Jeden z největších českých velkoobchodů tabákem a tabákovým zbožím. Kompletní tvorba nové prezentace, vč. redakčního systému Publisher CMS.

detaily reference
Webdesign reference: www.cargovan.cz
CARGOVAN.cz

Evropská jednička ve výrobě nástaveb pro lehká užitková vozidla, s továrnami ve Francii a Česku a obchodním zastoupením po celé Evropě. Kompletní realizace nové prezentace, vč. redakčního systému Publisher CMS, 6 jazykových mutací, flash prvků a klientského extranetu.

detaily projektu
Webdesign reference: www.bmi.cz
BMI.cz

Dodavatel hardware a software pro výpočetní a řídící techniku. Kompletní tvorba nové prezentace, vč. redakčního systému Publisher CMS a jazykových mutací.

detaily reference
Webdesign reference: www.format1.cz
FORMAT1.cz

Dodavatel spotřební a průmyslové elektroniky. Kompletní tvorba nové prezentace, vč. redakčního systému Publisher CMS a e-shopu pro on-line prodej.

detaily reference
Webdesign reference: www.rerosa.cz
REROSA.cz

Prodej a opravy hydraulických válců a příslušenství. Kompletní tvorba nové prezentace, vč. redakčního systému Publisher CMS a jazykových mutací.

detaily reference

 Jak nás kontaktovat?

Využijte kontaktní formulář, nebo příslušné kontakty. Zástupci naší společnosti se Vám budou ochotně věnovat při jakémkoliv dotazu nebo požadavku.

Redakční systém - Publisher CMS

My ve Vašem výběrovém řízení / tendru
(c) 2006 - Webdesign by Unreality.cz | Redakční systém Publisher CMS | Tento web je validní.